GWM презентує гібридний, електричний і водневий автомобіль, де буде реалізовано загальну схему двигуна на чистій енергії.
14 Вересня 2022 року

Перехід на нову енергію — крок у майбутнє.

У майбутньому автомобільна промисловість матиме нову схему розвитку, де домінуватиме нове покоління інтелектуальних транспортних засобів на основі чистої енергії. Саме тому компанія GWM розробила комплексний план у сфері нових енергетичних технологій із повною технічною схемою від гібридної потужності до чистого електричного приводу, а потім до системи живлення на паливних елементах. Вона неодноразово здійснювала технічні прориви, багато разів займаючи перше місце в рейтингу та отримавши ряд нагород у галузі.

Перехід на нову енергію — крок у майбутнє

 • Гібрид

 • Чистий електричний привід

 • Водневий паливний елемент

Гібридна потужність

В першу чергу GMW орієнтується на потреби користувачів, тому компанія окремо розробила три потужні гібридні енергетичні платформи за допомогою інноваційного дизайну та технологій. Фахівці з багаторічним досвідом змогли собі дозволити більше, перетинаючи наявні технічні кордони в галузі гібридних енергетичних технологій. Крім того, GMW отримала галузеві нагороди, такі як «2021 China Top Ten Best Engines Award» («Десять найкращих двигунів Китаю» 2021 року) та «World’s Top Ten Transmissions» in 2021. («Десять найкращих трансмісій світу» 2021 року.). Це говорить про неабиякий досвід та сміливість команди йти вперед. Все для того, щоби користувачі могли відчути переваги нової технології, протестувати її в роботі та упевнитися, що вона дійсно передова.

L.E.M.O.N DHT

L.E.M.O.N DHT

GMW стає лідером та виходить за межі існуючих технічних можливостей у галузі гібридних енергетичних технологій. LEMON DHT є майже «універсальним майстром» у звіті про гібридні всесторонні характеристики, опублікованому на основі всесторонніх оцінок за п’ятьма аспектами (продуктивність, гібридна архітектура, продуктивність 4WD, споживання енергії та запасу ходу, а також досвід руху) LEMON DHT посів перше місце в області гібридів з надзвичайною комплексною силою.

 • Комплексний ККД системи до 50 %.
 • Дві архітектури живлення: HEV і PHEV.
 • Три комплекти силових агрегатів.
 • У 2021 році L.E.M.O.N DHT отримав нагороду «World’s Top Ten Transmissions».
 • Крім того, гібридна система 1.5T+DHT130 виграла нагороду «2021 China Top Ten Best Engines Award»

Гібридний автомобіль L.E.M.O.N з потужними характеристиками

9HDCT

Перша в світі гібридна 9-ступінчаста трансмісія з мокрим подвійним зчепленням на основі архітектури P2. Модульний високовольтний гібрид.

TANK-платформа. Потужна позашляхова гібридна система

9HAT

Перша в Китаї гібридна 9-ступінчаста гідравлічна автоматична трансмісія з архітектурою P2.

Гібридний автомобіль L.E.M.O.N. TANK-платформа

Чистий електропривід

Нове покоління системи електроприводу «три в одному» від GMW із діапазоном потужності двигуна 35–200 кВт можна застосовувати до транспортних засобів з новою енергією на всіх рівнях. Завдяки високій ефективності та чудовій продуктивності NVH, система здатна забезпечити відмінний досвід користування для водія та пасажирів. Завдяки цим передовим розробкам HYCET E-drive отримав численні нагороди в галузі, такі як «2020 China Motor Trend Award» («Нагорода трендів в галузі двигунів Китаю» у 2020 році), «2020 APS Outstanding Contribution Award for Electric Drive Suppliers («Нагорода за визначний внесок в розвиток систем автоматичного паркування для постачальників електроприводів 2020»), Top Enterprise of Self-developed Electric Drive System» («Найкраще підприємство із системою електроприводів власної розробки») і «2020 Contribution Award for Flat Wire Motor Suppliers» (««Нагорода за визначний внесок в розвиток двигунів з плоскими дротами 2020»).

 • Вузол приводу «3в1» потужністю 110 кВт
 • Двоступінчастий електричний привід заднього моста «3в1» потужністю 135 кВт
 • Високонадійна система приводу «2в1» потужністю 150 кВт
 • Відмінна система приводу «3в1» потужністю 200 кВт
 • Плоскодротова обмотка двигуна по типу шпильки. Структура обмотки статора двигуна з низьким рівнем гармонік струму. Вища ефективність і кращий рівень NVH (шум-вібрація-тряска).

Чистий електропривід

Водневий паливний елемент

GWM забезпечила повне охоплення від комерційних транспортних засобів до легкових транспортних засобів у системі живлення на паливних елементах і освоїла основні технології водневих паливних елементів, такі як високоефективні мембранні електроди, пакети високої щільності потужності, високоефективні двигуни на паливних елементах, бортові циліндри з дефіцитом водню високого тиску та високоінтегровані клапани циліндрів. Тепер, завдяки цим надбанням та можливостям компанія виробляє конкурентоспроможну продукцію для світового ринку.

Двигун на водневих паливних елементах

 • Двигун для комерційних автомобілів потужністю 200+ кВт
 • Двигун для комерційних автомобілів потужністю 110 кВт
 • Двигун для комерційних автомобілів потужністю 80 кВт
 • Двигун для легкових автомобілів потужністю 100 кВт
 • Нова концепція інтеграції та комплексне проєктування. Висока потужність і низьке споживання водню. Висока надійність і довговічність.

Двигун на водневих паливних елементах

 • Циліндр IV типу на 70 МПа
  Інноваційні матеріали і виробничий процес.
  Патент на втулку, сідло клапана та структуру ущільнення клапана.
 • Клапан балона на 70 МПа
  Високоінтегрований і вбудований дизайн соленоїдного клапана.
  Захист від перегріву та перевантаження по струму.
 • Запобіжний клапан на 70 МПа
  Коаксіальна багатоступенева технологія зниження тиску.
  Настроювана конструкція тиску на виході.

Циліндр 70 МПа

Будьте першими разом з HAVAL

Підпишіться на новини та станьте першими, хто дізнається про автомобільні новинки та ексклюзивні пропозиції від HAVAL